• Kategorie
  • Piankowe Puzzle Sensoryczne 230el. Blue-Graphite P

Stan Nowy
Kod producenta CZ13028
Marka Bard
Płeć Chłopcy, Dziewczynki
Wiek dziecka 3 lata +
Bohater inny
Certyfikaty, opinie, atesty CE
Materiał Inny
Waga (z opakowaniem) 8.1
196.37
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h

Miękkie piankowe puzzle o nieoczywistych kształtach. Pozostawiają dzieciom dowolność i pozwalają zaszaleć ich wyobraźni! Idealne do ćwiczenia małej motoryki. Przygotowują do nauki i wspomagają prawidłowy rozwój procesów integracji sensorycznej.

Do każdego zestawu klocków otrzymasz 10 przykładowych zabaw sensorycznych z klockami Mini.

Klocki mają 1,6 cm grubości i można je składać zarówno na powierzchni płaskiej jak i w przestrzeni.

W paczce piankowych klocków Mammutico Mini nie znajdziesz instrukcji, przykładowych budowli, ani kolorowych wzorów do odtworzenia. Ponadto kolor każdego zestawu jest jednolity i dość stonowany. Co zatem sprawia, że nasze klocki są tak bardzo wyjątkowe w porównaniu z całą resztą?

Mammutico Mini można traktować jak płaskie puzzle lub klocki przestrzenne. Poszczególne kształty klocków są na tyle nieoczywiste, że nie jest łatwo zbudować z nich przestrzenny domek czy samochód. Na płasko z kolei trudno zamknąć je w symetryczne kształty.

Cała frajda z budowania polega właśnie na tym, że nigdy do końca nie wiadomo, co powstanie.

Piankowe klocki Mammutico Mini są giętkie, a długie makarony i większe wafle można zaokrąglać i składać w jeszcze bardziej niespotykane kształty.

Puzzle są miłe w dotyku i nie posiadają elementów mogących skaleczyć dziecko.

Układanie miękkich klocków o bardzo zróżnicowanych kształtach to wręcz domowa terapia sensoryczna!

W ćwiczeniach sensorycznych niezwykle ważna jest mała motoryka, a w przypadku piankowych klocków Mammutico to podstawa działania. Ich miękkość świetnie wpływa na zmysł dotyku, a dość nieoczywiste kształty sprawiają, że zabawa nie jest łatwa, ale nie sprawia też ogromnych trudności. Z kolei stonowane barwy klocków nie rozpraszają uwagi dziecka.

Klocki Mammutico Mini powstały z wodoodpornej pianki, dlatego świetnie sprawdzą się podczas zabawy w domu, na zewnątrz lub w wannie czy ogrodowym basenie. Ten miękki materiał łatwo utrzymać w czystości, a ponieważ pianka nie chłonie wody, klocki po umyciu można przetrzeć szmatką.

Klocki są niezwykle lekkie, a do tego odporne na wstrząsy i uderzenia. Będą zatem świetnym kompanem na wakacje, podczas nocowania u babci czy w trakcie dłuższej podróży samochodowej.

ZAWARTOŚĆ:

Zestaw Mini 230 składa się z dwóch kompletów Mini 115 zawierających po 115 części w tym samym kolorze. Zawartość zestawu Mini 230:

-wafle (małe 20 szt., średnie 4 szt., duże 2 szt.)

-duży wafel z wyciętym kołem - 2 szt.

-koło - 2 szt.

-kostki - 176 szt.

-makarony (długie 4 szt., średnie 12 szt. i krótkie 2 szt.)

-"grabie" (małe 4 szt., duże 4 szt. i podwójne 6 szt.)

WIEK:

3+

UWAGI:

Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.

image
image
image
image
image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.