• Kategorie
  • Ogrodniczki Bawełniane Pinokio OLD CARS 56 cm

Rozmiar 56 (3)
Wiek dziecka 0 + (3)
Marka Pinokio (4)
Bohater inny
Kolor brązowy, wielokolorowy
Materiał dominujący bawełna
58.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h

Ogrodniczki Old Cars grafitowe

Ogrodniczki uszyte z bawełny 100% w kolorze grafitowym z nadrukowanym motywem starodawnych aut wyścigowych. Od góry, na ramiączkach, zapinane są na duże guziki. Na prawym boku naszyta ukośnie kieszonka, a na lewym naszywka z numerem 3. Ogrodniczki są rozpinane w kroczku na bezniklowe napki, które ułatwiają przewijanie i przebieranie dziecka. Przy nogawkach posiadają bezpieczne podwinięcia.

Materiał: Bawełna 100%

Marka: Pinokio

Wyprodukowano: w Polsce

Rozmiar: 56 cm (ok. 0-2 mies.)

długość całkowita: 42 cm

szerokość między paszkami: 20 cm

image
image
image
image

Firma Pinokio od samego początku budowała swoją pozycje w oparciu o jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów. Pierwszy certyfikat jakości otrzymaliśmy już 4 lata od rozpoczęcia działalności. Obecnie bogatsi o doświadczenie 20 lat, dokładamy jeszcze więcej starań, aby nasze wyroby spełniały oczekiwania rodziców i ich dzieci.

Chcąc mieć pełna kontrolę nad powstawaniem naszych wyrobów cały proces produkcyjny ulokowaliśmy w Polsce. Ponad 95% sprzedawanych przez nas produktów powstaje w naszej szwalni w Piotrkowie Trybunalskim. Każda wyprodukowana sztuka kontrolowana jest przez doświadczonych pracowników pod kątem jakości wykonania. Ponadto badamy nasze produkty pod kątem kurczliwości i utraty kolorów w procesie prania.

Materiały i dodatki, z których powstają wyroby Pinokio, pochodzą od polskich lub niemieckich firm, z którymi współpracujemy od wielu lat. Stawiamy duży nacisk na to aby zachowywały one swoje właściwości w trakcie użytkowania, ale przede wszystkim, aby nie zawierały szkodliwych substancji.

„Bezpieczny dla dziecka”

Od 2009 roku nasze wyroby posiadają certyfikat „bezpieczny dla dziecka”, nadany przez Instytut Włókiennictwa. Certyfikat otrzymują firmy, których produkty tekstylne zostały przebadane pod kątem jakości wykonania, bezpieczeństwa użytkowania, oraz wpływu na środowisko. Badania prowadzone są pod kątem zawartości substancji szkodliwych i toksycznych, metali ciężkich, oraz innych substancji niebezpiecznych, a także wpływu użytych barwników na zdrowie człowieka. Dzięki temu, możemy być pewni, że nasze wyroby nie podrażnią skóry dziecka, oraz nie będą miały wpływu na jego zdrowie w przyszłości.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.