• Kategorie
  • Mochtoys Klocki Jeżyki Wafle BLOKO P 50 Elementów

Wiek dziecka 12 m +
Kod producenta 11602
Marka Artyk
Bohater brak
Materiał Inny, Plastik
Rodzaj element
Liczba elementów 50
42.45
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h

Ten zestaw klocków konstrukcyjnych został opracowany z myślą o inspirowaniu małych budowniczych i zachęcaniu ich do kreatywnej zabawy w budowanie. Prosta konstrukcja i łatwość łączenia oferują wiele możliwości twórczego konstruowania przestrzennych budowli. Twoje dziecko może zbudować co tylko zechce i stworzyć swój własny piękny świat. Wszystkie klocki są wykonane z najwyższej jakości, bezpiecznego plastiku, który dzięki swojej elastyczności, można wyginać. 

Klocki są idealne dla dzieci od 12 miesiąca życia, które dopiero poznają zabawę klockami i uczą się układać oraz dopasowywać ze sobą różne elementy i kształty. Żywe, kontrastowe barwy przyciągną uwagę maluszka i zachęcą do nauki i zabawy. Wraz z rozwojem umiejętności kreatywnego budowania Twoje dziecko będzie mogło tworzyć coraz to nowe budowle i przestrzenie. Zabawa klockami da twojemu dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy. 

Funkcje klocków:

- Poznawanie pierwszych figur geometrycznych;

- rozwój logicznego myślenia;

- doskonalenie wyobraźni przestrzennej;

- rozwój zdolności manualnych;

- rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej;

- rozwój percepcji.

Zestaw zawiera 50 elementów.

Firma Mochtoys jest jednym z czołowych producentów zabawek z tworzyw sztucznych w Europie. Została założona w 1993 roku i aktualnie posiada dwie nowoczesne fabryki i magazyny. Produkty firmy Mochtoys są sprzedawane z powodzeniem na rynku krajowym i w całej Europie od ponad 20 lat. Można je znaleźć na półkach największych sieci handlowych oraz w tradycyjnych sklepach z artykułami dla dzieci.

image
image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.