• MIŚ Z PROJEKT. SPECIAL EDITION

150.93
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Ukochany grający miś z projektorem gwiazdek, teraz w uniwersalnym, neutralnym kolorze i nowymi łapkami! Aż 30 minut muzyki i świateł!  
 
Miś z projektorem z serii Chicco First Dreams to pluszowa, mięciutka maskotka z ukrytym w brzuchu mechanizmem wyświetlającym kolorowe gwiazdki i odtwarzającym muzykę klasyczną (Bach i Beethoven), jazzową, soft rock i New Age oraz dźwięki natury. Projekcje świetlne i dźwiękowe trwają nieprzerwanie 30 minut, aż do automatycznego wyłączenia. Miś działa w trzech trybach projekcji świetlnych: bardzo intensywne rozgwieżdżenie, emitowane z brzuszka misia, gwiazdki wyświetlane z łagodniejszym natężeniem i subtelne światełko, idealne na noc. 
 
Brzuszek misia wykonany jest z bardzo przyjemnego w dotyku, miękkiego plastiku. Ze względu na swoje funkcje, zastosowane tkaniny oraz staranne wykonanie, jest odpowiednią zabawką już dla maluszków od dnia narodzin. Towarzyszy dziecku w ciągu dnia, a wieczorami wycisza je i pomaga w zasypianiu.  
 
Ponieważ w opiece nad dzieckiem kwestia higieny jest jedną z najważniejszych, Chicco zadbało o to, aby ukochanego Misia z projektorem można było uprać. Po wyjęciu mechanizmu odpowiedzialnego za efekty świetlne i dźwiękowe, misia można wyprać w pralce, aby pozostał świeży, czysty i w swoim naturalnym kolorze. 
Do wyboru są 4 wersje kolorystyczne maskotki: różowa, niebieska i beżowa i srebrzysto-szara. Wszystkie misie zapakowane są w piękne pudła z kokardą, charakterystyczną dla całej serii Chicco First Dreams. 
 
To najczęściej wybierana zabawka z ukochanej serii Chicco First Dreams. 
Edycja srebrzysto-szara Misia z projektorem jest limitowana. To najbardziej modny, uniwersalny bez względu na płeć kolor. Łapki Misia w tej wersji kolorystycznej zdobi uroczy deszcz serduszek. 
 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.