• Kategorie
  • Drewniane Puzzle dźwiękowe Pojazdy Viga Toys

Wiek dziecka 18 m +
Kod producenta 51274
Marka Viga
Bohater brak
Materiał Drewno
Kolor dominujący wielokolorowy (2)
Baterie 2x AAA
72.93
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h

W zestawie znajduje się 7 dźwiękowych puzzli, które po odpowiednim ułożeniu wydają odgłos przedstawionego pojazdu. Puzzle posiadają uchwyty dzięki, którym maluch z łatwością będzie mógł je podnosić.

Całość wykonana została z drewna lakierowanego, pomalowana bezpiecznymi dla dziecka farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie, USA dalekiej Australii oraz Japonii.Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi, producent zadbał o to aby farby,którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

image
image

New Classic Toys 51274. Rodzaj baterii: AAA. Szerokość produktu: 300 mm, Długość urządzenia: 225 mm, Wysokość urządzenia: 330 mm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.