• Kategorie
  • CREATOR SAMOLOT WYŚCIGOWY

141.56
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
LEG 31094 
 
Stań do wyścigu w stylu retro w klasycznie wyglądającym zestawie LEGO? Creator 3 w 1 31094 Samolot wyścigowy. Model zbudowany jest z niebieskich, białych, żółtych oraz czerwonych klocków i ozdobiony wyścigowymi naklejkami. Ma wiele ciekawych detali, takich jak widoczny silnik z rurami i cylindrami, nieruchome podwozie, duże śmigło, sportowe skrzydła z zawiasami oraz ruchome lotki na ogonie. Ten imponujący samolot ma również otwierany kokpit, do którego zmieści się dołączona minifigurka pilota w kasku i kombinezonie z nadrukiem. Zestaw LEGO Creator 3 w 1 umożliwia zbudowanie trzech różnych modeli do zabawy. Zbuduj samolot śmigłowy i przebuduj go na zabawkowy helikopter lub odrzutowiec, by przeżyć jeszcze więcej przygód pod chmurami. 
 
Zestaw LEGO? Creator 3 w 1 umożliwia zbudowanie trzech różnych modeli. Zbuduj samolot śmigłowy i przebuduj go na potężny helikopter lub szybki odrzutowiec z ryczącymi silnikami, by przeżyć jeszcze więcej przygód pod chmurami. 
Samolot wyścigowy ma widoczny silnik z rurami i cylindrami, nieruchome podwozie, duże, obracające się śmigło, skrzydła z zawiasami, otwierany kokpit i ruchome lotki na ogonie. W komplecie są również dwa słupki wyścigowe z flagami. 
Wspaniały samolot wyścigowy zbudowany jest z niebieskich, białych, żółtych oraz czerwonych klocków i ozdobiony wyścigowymi naklejkami. 
W zestawie minifigurka pilota w kasku i kombinezonie z nadrukiem. 
Otwórz przyciemnianą szybę, by dostać się do kokpitu samolotu, ustaw lotki pod odpowiednim kątem i zakręć śmigłem. 
Wystartuj w powietrze, a potem z zawrotną prędkością przemknij między słupkami! 
Samolot wyścigowy ma ok. 10 cm wysokości, 23 cm długości i 26 cm szerokości. 
Helikopter ma ok. 11 cm wysokości, 19 cm długości i 8 cm szerokości. 
Odrzutowiec ma ok. 10 cm wysokości, 22 cm długości i 24 cm szerokości. 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.